Průběh zkoušky

Rezervace termínu

Zkoušku svatebních i společenských šatů je nutné rezervovat na tel. čísle 774 277 249.

Důležité je mít pevný termín svatby, plesu, společenské akce apod. Bez něj se šaty nedají zkoušet. Na zkoušení svatebních šatů se objednejte cca 6 – 9 měsíců před svatbou. Na zkoušení společenských šatů doporučujeme se objednat ve chvíli, kdy znáte termín plesu. O šaty je velký zájem a platí, že kdo dřív přijde, toho šaty budou. Počítejte s tím, že odpolední termíny, stejně jako čtvrteční nebo páteční, bývají rozebrané nejdříve. Naopak nejvíce klidné jsou u nás dopolední hodiny.

Otevírací doba je pondělí až pátek 9:30 – 11:30, 12:00 – 17:30. Po předchozí telefonické domluvě je možné objednat zkoušku i v sobotu. V neděli a státní svátky je náš salon zavřený.

Sídlíme v polyfunkčním domě na Sokolské ulici č. 5 v 1. patře. Parkovat můžete na ulici přímo před salonem nebo na parkovišti u Billy (ulice Hynaisova).

Zkouška šatů
Na našich webových stránkách si vytipujte šaty, které se Vám líbí. Ulehčí nám to prvotní výběr, budeme vědět, o jaký styl šatů máte zájem. Na druhou stranu, nechte si doporučit i šaty od našich asistentek…jsou šaty, které Vás na ramínku neosloví, ale když je obléknete, překvapí Vás! Na zkoušku Vás může doprovodit kamarádka, maminka, svědkyně..ideální počet poradců jsou 3. Ve větší skupině je těžké se shodnout.

Platba
Zkouška svatebních šatů trvá hodinu, max hodinu a půl a je zpoplatněna částkou 300 Kč/hod, o víkendech a mimo pracovní dobu je zpoplatněna částkou 500 Kč/hod. Pokud jste si šaty vybraly a chcete si je rezervovat, skládá se jistina ve výši 5.000 Kč. V případě, že svoji rezervaci budete chtít později zrušit, jistina je nevratná a propadá ve prospěch salonu dle našich všeobecných obchodních podmínek.

Zkouška společenských šatů trvá cca 40 min a není zpoplatněna. Pokud jste si šaty vybraly a chcete si je rezervovat, skládá se jistina ve výši 1.000 Kč. V případě, že svoji rezervaci budete chtít později zrušit, jistina je nevratná a propadá ve prospěch salonu dle našich všeobecných obchodních podmínek.

Platit se u nás dá pouze v hotovosti.

Úprava šatů
Na generální zkoušku svatebních šatů Vás budeme kontaktovat telefonicky cca 7 až 10 dní před svatbou. Na zkoušku je nutné vzít s sebou boty, případně prádlo, na kterém jsme domluvené. Zkouška trvá cca 20 min, šaty si na Vás našpendlíme a domluvíme se na veškerých úpravách a termínu vyzvednutí. V den, kdy si šaty vyzvedáváte, si je ještě jednou oblékáte, zda je všechno v pořádku. Šaty se vyzvedávají standardně ve čtvrtek nebo pátek dle domluvy. Jiný termín vyzvednutí je možné domluvit individuálně podle Vašeho přání.

Na generální zkoušku společenských šatů Vás budeme kontaktovat prostřednictvím SMS cca týden před plesem. Zkouška proběhne v nejbližším možném termínu. Vzhledem k obsazenosti šatů je nutné počítat s tím, že generální zkouška může proběhnout až v týdnu plesu (pondělí podvečer, úterý, max středa dopoledne). Na zkoušku je nutné mít s sebou boty. Šaty se vyzvedávají den před plesem.

Vrácení šatů 
Šaty se vrací v pondělí během dne, pokud není domluveno jinak. Při vrácení kontrolujeme stav šatů, jejich znečištění, případné poškození. V případě nadměrného znečištění, propálení, roztržení nebo jiného poškození si účtujeme náklady spojené s opravou.

Po svatbě nebo plesu nás velmi potěší, pokud si na nás vzpomenete s fotkami, které rádi uveřejníme na sociálních sítích nebo nás označíte na FB nebo IG.